Prowadź, czytaj i komentuj
relacje sportowe

Jak założyć nową relację?

Zakładanie nowej relacji jest naprawdę proste!

Wystarczy, że wybierzesz interesującą Cię dyscyplinę, wydarzenie w jej ramach, a następnie zespół i konkretne spotkanie z jego udziałem, które chcesz relacjonować i to wszystko co jest konieczne, żebyś mógł założyć nową relację.

Komentarium oferuje jednak jeszcze kilka dodatkowych opcji, z których możesz skorzystać, aby uatrakcyjnić swoją relację. Możesz:

  • poprowadzić relację dla osób pełnoletnich z użyciem mocniejszych słów (wymaga to potwierdzenia Twojej pełnoletności w profilu użytkownika),
  • możesz poprowadzić relację stronniczo z punktu widzenia kibica jednej z drużyn,
  • możesz dodać do niej swój opis widoczny później na jej górze oraz własne tło (o miniminalnych wymiarach 1300x700px)
  • możesz także połączyć ją z Twoim kontem na Twitterze, tak aby pojawiały się na nim wpisy z prowadzonej przez Ciebie relacji.

Jeśli chcesz, aby Twoja relacja była dostępna także na innej stronie internetowej - skorzystaj z opcji zakładania widgetu. Możesz określić jego wymiary oraz kolory tak, aby jak najlepiej dopasować go do strony, na której zostanie zamieszczony. Kod widgetu będzie dostępny do pobrania po założeniu relacji, natomiast podczas jej zakładania masz do dyspozycji wizualizację demo.

Wszystkie opcje dodatkowe oraz widget możesz edytować w dowolnym momencie po założeniu relacji, a przed jej zakończeniem.

Jeden użytkownik może mieć założone maksymalnie 5 nierozpoczętych relacji.

Relacja rozpoczyna się na 60 minut przed pierwszym gwizdkiem meczu, który chcesz relacjonować. O tym jak poprowadzić relację przeczytasz tutaj.

Partner serwisu

Alcosurfing

Komentarze

[niezalogowany]: Na tak słabym boisku (murawa do d...y) to cieszymy się z małych rzeczy Remis jest dobry jak przyjadą do nas Masakra zmiażdżona Notecianka

07.11.2020, 15:56

[niezalogowany]: Brawo Brześć!!! Jestem dumna z Was💪❤️

07.11.2020, 15:39

[niezalogowany]: brawo!!!!!!!!! łokietek

07.11.2020, 15:36

Partner serwisu

Alcosurfing