• 22. Kamil Kuropatwiński
  • 55′ 4. Nikodem Zatorski
  • 33 Gracjan Fabiszewski
  • 55′ 30. Mateusz Rumiński
  • 72′ 7. Przemysław Kędziora (kapitan)
  • 11. Mateusz Poczwardowski
  • 13. Bartłomiej Czaplewski
  • 90+2′ 20. Gracjan Goździk
  • 77′ 8. Mateusz Ławniczak
Brak składu
III liga - grupa II
0
Relacja została zakończona.

Dzień dobry! Zapraszamy wszystkich sympatyków Dumy Kujaw na relację tekstową z Kołobrzegu, gdzie Unia gra dzisiaj z miejscową Kotwicą.

90+4′
Koniec spotkania. 3 punkty wracają z nami do Janikowa! Brawo drużyna!
90+2′
Zmiana w Unii. Boisko opuszcza Gracjan Goździk, za niego wchodzi Filip Jagielski
90+1′
Rzut karny dla Unii i czerwona kartka dla Przemysław Szura
90+1′
GOOL dla zespołu Unii! Do wykonania rzutu karnego podszedł Adam Konieczny. Oddał on strzał, który obronił bramkarz, do piłki dobiegł Kuropatwiński i bez problemów pakuje piłkę do siatki 2:3 dla Unii!
90′
Sędzia doliczył conajmniej 4 minuty
89′
Bardzo dobra akcja Unii zakończona strzrałem Goździka. Niestety minimalnie niecelnie
87′
Żółtą kartką upomniany Gracjan Goździk
85′
Kolejny strzał Kotwicy. Po raz kolejny nad bramką
81′
Niestety kolejna bramka dla Kotwicy... strzelcem bramki Michał Marczak
77′
Rzut karny dla zespołu Kotwicy, niestety zamieniony na bramkę. Strzelcem Sebastian Deja
77′
Kolejna zmiana w zespole Unii. Schodzi Mateusz Ławniczak w jego miejsce na boisku melduje się Paweł Mądrzejewski
75′
Daleki strzał gospodarzy wędruje obok słupka Unii
72′
Dośrodkowanie z rzutu rożnego piąstkuje bramkarz
72′
Boisko opuszcza Przemysław Kędziora, a w jego miejsce wchodzi Adam Konieczny. Opaskę kapitańską przejął Maciej Mysiak
71′
Faulował Radomski na połowie gospodarzy
68′
Żółtą kartką po raz pierwszy dziś upomniany zawodnik Unii - Maciej Mysiak
67′
Wrzutkę w pole karne gospodarzy wyłapuje bramkarz
66′
Kolejny faul dla gospodarzy zakończony wrzutką w nasze pole karne, lecz na posterunku Radomski, który wybija piłkę głową
64′
Strzał gospodarzy z rzutu wolnego wysoko nad poprzeczką
63′
Akcję Unii z powodzeniem zakończył bramkarz gospodarzy
62′
Dobra interwencja naszego bramkarza, który wybija piłkę za linię boczną boiska
57′
Nikodem Zatorski posyła piłkę do bramki i mamy 0:2 dla drużyny Unii! Ależ wejście smoka Zatorskiego! Brawo drużyna!
55′
Traci piłkę Ławniczak w środku pola. Na szczęście gospodarze nie potrafili tego wykorzystać
55′
Boisko opuszcza Mateusz Rumiński, a w jego miejsce wchodzi Nikodem Zatorski
55′
Dobra akcja Zatorskiego prawą stroną boiska zakończona faulem w ataku
54′
Strzał Kuropatwińskiego z lewej strony boiska łapie bramkarz
52′
Faul gospodarzy w środku pola. Faulowany Goździk
51′
Strzał gospodarzy z 16 metrów znów nad poprzeczką bramki Unii
50′
Faulował Damian Garstka. Gospodarze srzałem chcieli pokonać Brudnickiego, lecz na szczęscie piłka nad poprzeczką
47′
Akcja prawą stroną boiska zakończona strzałem gospodarzy, po którym piłka poleciała wysoko nad poprzeczką
46′
Perfekcyjny strzał gospodarzy broni Michał Brudnicki, rzut rożny dla Kotwicy po którym nic nie wynika. Sędzia kończy pierwszą część spotkania.
46′
Początek drugiej połowy
45′
Na spalonym Przemysław Kędziora
44′
Faulował Mikołaj Maschera, który upomniany został żółtą kartką
42′
Dobre przejęcie Radomskiego, zagrał on do Goździka, który rewelacyjnie dograł Radomskiego. Strzał po raz kolejny niecelny
40′
Akcja Unii prawą stroną boiska lecz strzał Radomskiego wyłapuje bramkarz gospodarzy.
38′
Piłkę wybija Mysiak i Unia konstruuje dobrą akcję, niestety strzał Radomskiego wysoko nad porzeczką Kotwicy
37′
Strzał gospodarzy poszybował nad bramką Unii, ale Kotwica będzie mieć okazję z rzutu rożnego
34′
Zamieszanie w polu karnym Unii ale ostatecznie grę wznowił bramkarz z Janikowa
33′
Za mocne dośrodkowanie Kotwicy i po raz kolejny grę wznowi bramkarz
33′
Dobrze blokuje Garstka wybijając za boisko. Rzut rożny dla Kotwicy ale nic z tego nie wyszło
33′
Dobra akcja Unii. "Kura" posyła dobre podanie do Kędziory, lecz jego strzał nie zaskoczył bramkarza
31′
Na spalonym najpierw Kuropatwiński, teraz zawodnik gospodarzy
29′
Dobra akcja Kotwicy, długie podanie do napastnika przerywa Michał Brudnicki
25′
Kolejny faul na zawodniku Unii Janikowo, żółtą kartką upomniany zawodnik Kotwicy Przemysław Szur.
24′
Dośrodkowanie "Kury" wybijają gospodarze i rzut rożny dla Unii. Strzał głową oddaje Kędziora, ale bramkarz pewnie wyłapuje piłkę
22′
Przy piłce Kotwica Kołobrzeg, która powoli konstruuje akcję
20′
Rzut rożny dla Unii. Dośrodkowanie Goździka łapie bramkarz
18′
Akcja Kotwicy, ale niecelne zagranie i grę wznowi bramkarz
15′
Fulował zawodnik gości i kolejna wrzutka w pole karne Kotwicy. Gracjan Goździk zagrał piłkę na głowe Ławniczaka, który oddał strzał wybroniny przez bramkarza. Rzut rożny po którym nic się nie wydarzyło
13′
Piłkę w środku pola przejął Ławniczak, ale posłał iecelne podanie. Piłkę przejeligospodarze, lecz ich atak przerwał Maciej Mysiak, niestety faulując
13′
Kolejne dwie udane interwencje naszego bramkarza. Najpier piąstkował, później pewnie już złapał piłkę.
12′
Strzał oddał Kamil Kuropatwińksi niestety nad bramką gospodarzy
11′
Przy piłce Kotwica i zamieszanie w polu karnym, ale wszystko kończy się spalonym i grę wznawia Brudnicki.
7′
Kolejny faul. Tym razem faulowany Kuropatwiński, który wrzuca piłkę w pole karne, ale dobrze interweniują gospodarze
4′
Faulował Damian Garstka. Gospodarze wrzucają piłkę w pole karne, ale dobrze interweniuje Brudnicki wybijając piłkę za linie boczną.
3′
Tym razem dośrodkowuje Kotwica, wybija natomiast Radomski
3′
Gol dla Unii! Kędziora zagrawa Goździkowi a ten strzałem z pierwszej piłki pokonuje bramkarza gospodarzy. Brawo Unia!
2′
Długie podanie Radomskiego do Kuropatwińskiego, wrzutka w pole karne Kotwicy, ale gospodarze wybijają piłlkę.
1′
Sędzia Paweł Okunowicz po raz pierwszy dziś używa gwizdka i rozpoczyna spotkanie. Do boju Unia!
Zawodnicy obu drużyn już na boisku. Za moment zaczynamy.
Już za chwilę początek spotkania pomiędzy Unią Janikową, a miejscową Kotwicą. Mecz ten zostanie rozegrany w ramach 9. kolejki III ligi grupy 2.
Sędziami dzisiejszego meczu są: Paweł Okunowicz (jako sędzia głowny), Damian Skórka i Damian Kaliszuk (asystenci).
Witamy! Jesteśmy już na stadionie w Kołobrzegu. Unia zagra dziś w jednolitych białych strojach, natomiast gospodarze wystąpią na niebiesko.