Koniec meczu!
90′
Świetna akcja Stawnego, pociągnął piłkę z środka pola i strzela bramkę!
89′
Błąd bramkarza z Peckowa, Wójciński wykorzystuje sytuację i strzela kolejnego gola!
88′
Zmiana w Sokole
87′
Świetna znowu szarża Juszczaka prawym skrzydłem podaje do Strożewskiego, strzela, rykoszet, piłka znajduje drogę do bramki i mamy 2:0
75′
Strzał Boruckiego z 20metra, paruje Paweł na rzut rożny!
73′
Przerwa na wodę!
71′
Juszczak do Boruckiego, blokuje obrońca i mamy rzut rożny !
69′
Dosrodkowanie, odbijanka i Opiła z zimną krwią pakuje piłkę do siatki! Debiutancki mecz, debiutanckie trafienie!
66′
Strzał Ockosia wysoko ponad bramką !
56′
Świetne podanie od Juszczaka do Boruckiego, ten w sytuacji sam na sam nad poprzeczka rywala.
54′
Dwie świetne akcję Sokoła najpierw Stróżewski w poprzeczke, później Borucki w bramkarza. Drużyna Sokoła przejęła inicjatywę!
52′
Faul Siwiaka w narożniku pola karnego, rzut wolny dla Sokoła!
48′
Indywidualna akcja Juszczaka, dobry strzał, broni Paweł.
46′
Zaczynamy druga połowę!
45+1′
Kontra Orla, strzał ponad poprzeczka.
45+1′
Akcja Boruckiego, zdążył Paweł ratując drużynę przed utratą bramki. Tym samym mamy koniec pierwszej części spotkania.
37′
Dosrodkowanie Łuszczyńskiego, strzela Borucki, mamy gola lecz po chwili sędzia podnosi chorągiewkę.. spalony!
32′
Kolejna dobra akcja Juszczaka, znów obok bramki.
30′
Mamy przerwę na nawodnienie się!
27′
Niesportowe zachowanie Sierchuły i zostaje ukarany żółtą kartką.
25′
Potężny strzał Opiły z 16metra, zablokowany i Sokół ma rzut rożny.
24′
Dobre dosrodkowanie Wójcińskiego, Opiła strzela ale obok słupka.
21′
Stróżewski blisko strzelenia gola, piłka minimalnie obok lewego słupka.
20′
Kolejne zagrożenie pod bramką drużyny gości, znów nieczysty strzał i łapie Pawel.
15′
Trzy stuprocentowe sytuacje Sokoła, jednak bezskutecznie.. Nadal 0:0
12′
Rzut wolny dla Sokoła. Próba Kurowskiego, pewnie łapie bramkarz z Pęckowa!
8′
Kolejna dobra akcja drużyny z Damasławka. Tym razem był to Juszczak lecz stracił piłkę i ratował się faulem.
7′
Rzut wolny dla Sokoła z narożnika pola karnego.
6′
Szarża Juszczaka z boku boiska, jednak piłka przekracza końcowa linie boiska. Od bramki Paweł.