• 10. Antosik Bartosz 57′
  • 11. Ćwiek Mateusz 76′
  • 23. Mikołajczak Sebastian
Brak składu
  • 89′ 69. Szczepaniak Łukasz (BR)
  • 13. Szczepaniak Adam
  • 8. Wójciński Bartłomiej (C)
  • 6. Błaszczyk Tomasz
  • 48′ 14. Brzykcy Marcin
  • 30. Kurowski Patryk
  • 71′ 4. Marczyński Hubert
  • 15. Wiese Gracjan
  • 3. Walinciak Michał
  • 18. Opiła Piotr
  • 5. Borucki Ariel
  • 48′ 16. Marchwicki Nikodem
  • 71′ 17. Kamiński Remigiusz
  • 2. Głąb Marcin
Brak składu
0
Relacja została zakończona.

Koniec meczu!
90′
Pewnie wykonana jedenastka
89′
Szczepaniak fauluje i rzut karny dla Korony!
84′
Wyrzykiewicz z boku boiska do Andrzejczaka a ten spokojnie umieszcza piłkę w siatce.
83′
Kurowski z rzutu wolnego minimalnie obok lewego słupka Palacza
82′
Faul Wyrzykiewicza na Walinciaku
76′
Zmiana w Koronie.
75′
Kolejna świetna interwencja Szczepaniaka, który ratuje nasz zespół po raz kolejny przed strata następnej bramki.
71′
Zmiana w Sokole
66′
65′
Błąd bramkarza, piłkę przejmuje Opiła podaje do Juszczaka a ten umieszcza piłkę w siatce!
61′
Bomba ze środka pola w wykonaniu zawodnika Stróżewa z numerem 8, Szczepaniak zasłonięty nie był w stanie obronić tego strzału!
58′
Szczepaniak w sytuacji sam na sam świetnie ratuje zespół!
57′
Zmiana w Stróżewie.
52′
Kolejna bramka Polaka! Świetnie odnajduje się w polu karnym i pakuje piłkę w siatce!
50′
Rzut rozny, instynktownie broni Palacz
48′
Kolejna bramka dla Strozewa, hat trick Polaka.
48′
46′
Rozpoczęcie drugiej polowy, stały fragment gry i bramką dla Stróżewa!
45′
Koniec pierwszej połowy!
44′
Błąd Marchwickiego, zagranie na 11 metr i Polak pokonuje bramkarza Sokoła po raz drugi! Korona 2:0 Sokół.
42′
Szybka kontra i Polak pokonuje Szczepaniaka! Korona prowadzi 1:0.
41′
Kamiński strzela, broni Palacz!
40′
Rzut rożny dla Sokola!
34′
Śmigielski strzela, niecelnie!
25′
Walki głównie w środku pola!
16′
Dobra piłka od Kurowskiego do Walinciak, sam na sam z bramkarzem ale sędzia podnosi chorągiewkę!
7′
Piłka ze środka pola, strzela napastnik Korony, trafia w słupek!
2′
Pierwsza groźna Sokoła, broni bramkarz, szybką kontra Stróżewa Wójciński blokuje i rzut rożny dla Korony!
1′
Zaczynamy!
Wystąpił błąd na stronie z czasem wynik będzie zmieniany, aczkolwiek narazie będzie pisany tutaj. Za niedogodności przepraszamy!